JBL langattomien kuulokkeiden Live 760NC / Tune 760NC yhteensopiva akku 500mAh
calcActive())">
JBL langattomien kuulokkeiden Live 760NC / Tune 760NC yhteensopiva akku 500mAh
In stock
- SKU
- CS-JBT760SL
18,95 €
JBL langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Live 760NC
Tune 760NC
Tune 760NC
Korvattavat JBL langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
HPT693331
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-JBT760SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.8V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128220954 |
| Korvaa | HPT693331 |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.9Wh |
| Mitat | 32.30 x 33.00 x 6.70mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |