JBL J56BT akku 450mAh / 1.67Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JBL langattomien kuulokkeiden kanssa:
J56BT
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat JBL langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
FT582535P
YRCC13L
YRCC13L
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-JBE560SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128138693 |
| Korvaa | FT582535P / YRCC13L |
| Kapasiteetti (mAh) | 450mAh / 1.67Wh |
| Mitat | 36.28 x 24.70 x 5.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |