Jabra Pro 9400, Pro 9450, Pro 9460 akku 230mAh/0.85Wh
calcActive())">
Jabra Pro 9400, Pro 9450, Pro 9460 akku 230mAh/0.85Wh
In stock
- SKU
- CS-JPR946SL
14,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Jabra langattomien kuulokkeiden kanssa:
Pro 9400
Pro 9450
Pro 9460
Pro 9465
Pro 9470
Pro 9450
Pro 9460
Pro 9465
Pro 9470
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Jabra langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
14192-00
AHB412434PJ
AHB412434PJ
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-JPR946SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079453 |
| Korvaa | 14192-00 / AHB412434PJ |
| Kapasiteetti (mAh) | 230mAh / 0.85Wh |
| Mitat | 35.35 x 20.00 x 4.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |