Jabra Pro 900, Pro 920, Pro 923 akku 250mAh / 0.93Wh
calcActive())">
Jabra Pro 900, Pro 920, Pro 923 akku 250mAh / 0.93Wh
In stock
- SKU
- CS-JPR920SL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Jabra langattomien kuulokkeiden kanssa:
Pro 900
Pro 920
Pro 923
Pro 930
Pro 935
Pro 920
Pro 923
Pro 930
Pro 935
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Jabra langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
AHB5-2229PS
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-JPR920SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128106920 |
| Korvaa | AHB5-2229PS |
| Kapasiteetti (mAh) | 250mAh / 0.93Wh |
| Mitat | 31.50 x 20.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |