Jabra langattomien kuulokkeiden Evolve 65 / Evolve 80 yhteensopiva akku 250mAh
calcActive())">
Jabra langattomien kuulokkeiden Evolve 65 / Evolve 80 yhteensopiva akku 250mAh
In stock
- SKU
- CS-JPR650SL
15,95 €
Jabra langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Evolve 65
Evolve 80
Evolve 80
Korvattavat Jabra langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
AHB472625PLT
AHB682828PS
CP-GN650
AHB682828PS
CP-GN650
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Jabra langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-JPR650SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155102 |
| Korvaa | AHB472625PLT / CP-GN650 / AHB682828PS |
| Kapasiteetti (mAh) | 250mAh / 0.93Wh |
| Mitat | 28.10 x 24.45 x 4.76mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |