Jabra BT3030 akku 100mAh / 0.37Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Jabra langattomien kuulokkeiden kanssa:
BT3030
Street2
Street2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Jabra langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
AHB302323
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-JPR030SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098737 |
| Korvaa | AHB302323 |
| Kapasiteetti (mAh) | 100mAh / 0.37Wh |
| Mitat | 25.14 x 23.55 x 3.36mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |