Jabra 100-93040000-02 akku 100mAh / 0.37Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Jabra langattomien kuulokkeiden kanssa:
100-93040000-02
Wave
Wave
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Jabra langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
AHB360819(29)-2P CP-JB01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-JPR100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128121480 |
| Korvaa | AHB360819(29)-2P CP-JB01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 100mAh / 0.37Wh |
| Mitat | 51.90 x 9.75 x 4.10 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |