Harman/Kardon SOHO akku 480mAh / 1.78Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Harman/Kardon langattomien kuulokkeiden kanssa:
SOHO
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Harman/Kardon langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
P462539
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-HKS539SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128138709 |
| Korvaa | P462539 |
| Kapasiteetti (mAh) | 480mAh / 1.78Wh |
| Mitat | 40.50 x 25.46 x 5.12mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |