Bose langattomien kuulokkeiden Bluetooth Headset Series 1 / Bluetooth Headset Series 2 yhteensopiva akku 80mAh
calcActive())">
Bose langattomien kuulokkeiden Bluetooth Headset Series 1 / Bluetooth Headset Series 2 yhteensopiva akku 80mAh
In stock
- SKU
- CS-BTL100SL
15,95 €
Bose langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Bluetooth Headset Series 1
Bluetooth Headset Series 2
BTL1
BTL2
BTR1
BTR2
Bluetooth Headset Series 2
BTL1
BTL2
BTR1
BTR2
Korvattavat Bose langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
AHB501220P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bose langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
| SKU | CS-BTL100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167723 |
| Korvaa | AHB501220P |
| Kapasiteetti (mAh) | 80mAh / 0.3Wh |
| Mitat | 1.90 x 11.76 x 4.44mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |