Bosch langattomien kuulokkeiden TR-700 / TR-800 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Bosch langattomien kuulokkeiden TR-700 / TR-800 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-TTR800SL
30,95 €
Bosch langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TR-700
TR-800
TR-800
Korvattavat Bosch langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bosch langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-TTR800SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125334 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 103.50 x 62.50 x 18.80 mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |