Beats langattomien kuulokkeiden Studio Buds Charging Case yhteensopiva akku 400mAh
calcActive())">
Beats langattomien kuulokkeiden Studio Buds Charging Case yhteensopiva akku 400mAh
In stock
- SKU
- CS-BST210SL
17,95 €
Beats langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Studio Buds Charging Case
Korvattavat Beats langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
AEC701346
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Beats langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-BST210SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.8V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128222828 |
| Korvaa | AEC701346 |
| Kapasiteetti (mAh) | 400mAh / 1.52Wh |
| Mitat | 45.00 x 12.50 x 6.80mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |