3M langattomien kuulokkeiden TAC300 / TAC300-OTH yhteensopiva akku 900mAh
calcActive())">
3M langattomien kuulokkeiden TAC300 / TAC300-OTH yhteensopiva akku 900mAh
In stock
- SKU
- CS-MTC300SL
22,95 €
20,95 €
3M langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TAC300
TAC300-OTH
TAC500
TAC300-OTH
TAC500
Korvattavat 3M langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
ALPHA1100
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu 3M langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-MTC300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155072 |
| Korvaa | ALPHA1100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 51.75 x 36.70 x 13.36mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |