3M langattomien kuulokkeiden Peltor Lite-Com Basic yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
3M langattomien kuulokkeiden Peltor Lite-Com Basic yhteensopiva akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-MGK003SL
26,95 €
22,95 €
3M langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Peltor Lite-Com Basic
Korvattavat 3M langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
ACK03
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu 3M langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-MGK003SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 2,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128218869 |
| Korvaa | ACK03 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 2.88Wh |
| Mitat | 86.10 x 34.40 x 27.00mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |