3M langattomien kuulokkeiden G5 / G5L1 yhteensopiva akku 800mAh
calcActive())">
3M langattomien kuulokkeiden G5 / G5L1 yhteensopiva akku 800mAh
In stock
- SKU
- CS-MG510SL
73,95 €
3M langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
G5
G5L1
Drive-Thru
G5L1
Drive-Thru
Korvattavat 3M langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
78-6911-5123-3
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu 3M langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-MG510SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130840 |
| Korvaa | 78-6911-5123-3 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 55.80 x 43.20 x 15.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |