3M langattomien kuulokkeiden C1060 / C1060 Wireless Intercom yhteensopiva akku 950mAh
calcActive())">
3M langattomien kuulokkeiden C1060 / C1060 Wireless Intercom yhteensopiva akku 950mAh
In stock
- SKU
- CS-C1060SL
14,95 €
3M langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
C1060
C1060 Wireless Intercom
RF1060
T-1
T-1 drive-thru headsets
XT-1
C1060 Wireless Intercom
RF1060
T-1
T-1 drive-thru headsets
XT-1
Korvattavat 3M langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
BAT1060
XT-1
CP-SN3M
XT-1
CP-SN3M
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu 3M langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-C1060SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128031253 |
| Korvaa | BAT1060 / XT-1 / CP-SN3M |
| Kapasiteetti (mAh) | 950mAh / 3.52Wh |
| Mitat | 55.30 x 40.80 x 12.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |