Yleismallinen AA x 2 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Yleismallinen langattomien puhelinten kanssa:
AA x 2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Yleismallinen langattomien puhelinten alkuperäisakut:
AA x 2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-CPB041UL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128000655 |
| Mitat | 49.25 x 28.51 x 14.36mm |
| Korvaa | AA x 2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 1.44Wh |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |