Sony SPP-N1000, SPP-N1001, SPP-N1003 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Sony SPP-N1000, SPP-N1001, SPP-N1003 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-BPT50CL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony langattomien puhelinten kanssa:
SPP-N1000
SPP-N1001
SPP-N1003
SPP-N1001
SPP-N1003
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony langattomien puhelinten alkuperäisakut:
BP-T50
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BPT50CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036654 |
| Mitat | 50.36 x 28.11 x 14.33mm |
| Korvaa | BP-T50 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 2.88Wh |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |