Sony SPP-A2770, SPP-A2780, SPP-H270 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Sony SPP-A2770, SPP-A2780, SPP-H270 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-BPT38CL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony langattomien puhelinten kanssa:
SPP-A2770
SPP-A2780
SPP-H270
SPP-A2780
SPP-H270
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony langattomien puhelinten alkuperäisakut:
BP-T38
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BPT38CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128023760 |
| Mitat | 48.90 x 37.93 x 22.13mm |
| Korvaa | BP-T38 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.32Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |