Sony SPP-940, SPP-977, SPP-A1050 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Sony SPP-940, SPP-977, SPP-A1050 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-P509CL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony langattomien puhelinten kanssa:
SPP-940
SPP-977
SPP-A1050
SPP-977
SPP-A1050
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony langattomien puhelinten alkuperäisakut:
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-P509CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128023920 |
| Mitat | 48.91 x 31.34 x 11.33mm |
| Korvaa | HHR-P509 / HHR-P509A / HHR-15F2G3 / PQHHR150AA23 / PQHP509SVC / TYPE 20 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 2.88Wh |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |