Sony SPP-52, SPP-62, XC801 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony langattomien puhelinten kanssa:
SPP-52
SPP-62
XC801
SPP-62
XC801
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony langattomien puhelinten alkuperäisakut:
1-528-638-11
BP-T21
BP-T21
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BPT21CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128024552 |
| Mitat | 29.03 x 28.84 x 14.66mm |
| Korvaa | BP-T21 / 1-528-638-11 |
| Kapasiteetti (mAh) | 300mAh / 0.72Wh |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |