Sony SPP-300, SPP-E80, SPP-S10 Sport Langaton puheline Akku
calcActive())">
Sony SPP-300, SPP-E80, SPP-S10 Sport Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-SBT930CL
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony langattomien puhelinten kanssa:
SPP-300
SPP-E80
SPP-S10 Sport
SPP-E80
SPP-S10 Sport
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony langattomien puhelinten alkuperäisakut:
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SBT930CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096986 |
| Mitat | 56.5 x 50.30 x 14.40mm |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 9.6Wh |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |