Sony SCT-100, SPP-1010, SPP-115 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Sony SCT-100, SPP-1010, SPP-115 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-BPT40CL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony langattomien puhelinten kanssa:
SCT-100
SPP-1010
SPP-115
SPP-1010
SPP-115
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony langattomien puhelinten alkuperäisakut:
BP-T40
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BPT40CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128023883 |
| Mitat | 49.70 x 38.60 x 13.90mm |
| Korvaa | BP-T40 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |