Sony MDR-RF995, MDR-RF995RK, WH-RF400 akku 700mAh / 1.68Wh
calcActive())">
Sony MDR-RF995, MDR-RF995RK, WH-RF400 akku 700mAh / 1.68Wh
In stock
- SKU
- CS-SRF955SL
18,95 €
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony langattomien kuulokkeiden kanssa:
MDR-RF995
MDR-RF995RK
WH-RF400
MDR-RF995RK
WH-RF400
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
BP-HP800-11
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-SRF955SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128144717 |
| Korvaa | BP-HP800-11 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 1.68Wh |
| Mitat | 46.50 x 23.30 x 11.90mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |