Sony BT098, BT-098 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony langattomien puhelinten kanssa:
BT098
BT-098
BT-098
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony langattomien puhelinten alkuperäisakut:
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BT098CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128049265 |
| Mitat | 59.86 x 48.57 x 15.76mm |
| Korvaa | BBTY0345001 / BT-098 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 7.2Wh |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |