Sony 6030, 6031, 6032 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony langattomien puhelinten kanssa:
6030
6031
6032
6031
6032
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony langattomien puhelinten alkuperäisakut:
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-UT3101CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128029618 |
| Mitat | 43.55 x 20.42 x 10.60mm |
| Korvaa | 70AAAH2BMJZR / 60AAAH2BMJZR / 75AAAH2BMJZR |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 1.68Wh |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |