Siemens Sinus 11 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Siemens langattomien puhelinten kanssa:
Sinus 11
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Siemens langattomien puhelinten alkuperäisakut:
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-STM11CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128032717 |
| Mitat | 71.38 x 49.16 x 14.51mm |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 7.8Wh |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |