Siemens Megaset M930 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Siemens langattomien puhelinten kanssa:
Megaset M930
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Siemens langattomien puhelinten alkuperäisakut:
S30817-Z4022-A101
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SMM930CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128053149 |
| Mitat | 65.00 x 43.74 x 4.38mm |
| Korvaa | S30817-Z4022-A101 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 7.2Wh |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |