Siemens Gigaset SL930, Gigaset SL930A Langaton puheline Akku
calcActive())">
Siemens Gigaset SL930, Gigaset SL930A Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-SX930CL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Siemens langattomien puhelinten kanssa:
Gigaset SL930
Gigaset SL930A
Gigaset SL930A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Siemens langattomien puhelinten alkuperäisakut:
V30145-K1310-X456
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SX930CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128092346 |
| Mitat | 60.00 x 38.12 x 5.75mm |
| Korvaa | V30145-K1310-X456 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |