Siemens Gigaset SL910, Gigaset SL910A, Gigaset SL910H Langaton puheline Akku
calcActive())">
Siemens Gigaset SL910, Gigaset SL910A, Gigaset SL910H Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-SX910CL
18,95 €
9,48 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Siemens langattomien puhelinten kanssa:
Gigaset SL910
Gigaset SL910A
Gigaset SL910H
Gigaset SL910A
Gigaset SL910H
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Siemens langattomien puhelinten alkuperäisakut:
V30145-K1310K-X447
V30145-K1310K-X447-0-HY
V30145-K1310-X447
V30145-K1310K-X447-0-HY
V30145-K1310-X447
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SX910CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128064831 |
| Mitat | 53.50 x 33.85 x 5.39mm |
| Korvaa | V30145-K1310K-X447 / V30145-K1310K-X447-0-HY / V30145-K1310-X447 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |