Siemens Gigaset SL400, Gigaset SL400A, Gigaset SL400H Langaton puheline Akku
calcActive())">
Siemens Gigaset SL400, Gigaset SL400A, Gigaset SL400H Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-SX780CL
17,95 €
8,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Siemens langattomien puhelinten kanssa:
Gigaset SL400
Gigaset SL400A
Gigaset SL400H
Gigaset SL400A
Gigaset SL400H
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Siemens langattomien puhelinten alkuperäisakut:
4250366817255
S30852-D2152-X1
V30145-K1310K-X444
S30852-D2152-X1
V30145-K1310K-X444
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SX780CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128027881 |
| Mitat | 52.95 x 35.10 x 4.50mm |
| Korvaa | 4250366817255, S30852-D2152-X1, V30145-K1310K-X444 |
| Kapasiteetti (mAh) | 830mAh / 3.07Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |