Siemens Gigaset L400A, Gigaset L400H, Gigaset SL400 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Siemens Gigaset L400A, Gigaset L400H, Gigaset SL400 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-SX785CL
18,95 €
7,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Siemens langattomien puhelinten kanssa:
Gigaset L400A
Gigaset L400H
Gigaset SL400
Gigaset L400H
Gigaset SL400
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Siemens langattomien puhelinten alkuperäisakut:
4250366817255
S30852-D2152-X1
V30145-K1310K-X444
S30852-D2152-X1
V30145-K1310K-X444
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SX785CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128073949 |
| Mitat | 52.95 x 35.10 x 4.50mm |
| Korvaa | V30145-K1310K-X444 / V30145-K1310-X445 / S30852-D2152-X1 / 4250366817255 / V30145-K1310-X444 |
| Kapasiteetti (mAh) | 950mAh / 3.52Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |