Siemens Gigaset A12, Gigaset A120, Gigaset A14 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Siemens Gigaset A12, Gigaset A120, Gigaset A14 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-SX383CL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Siemens langattomien puhelinten kanssa:
Gigaset A12
Gigaset A120
Gigaset A14
Gigaset A120
Gigaset A14
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Siemens langattomien puhelinten alkuperäisakut:
C30852D1640X1
S30852-D1640-X1
V30145-K1310-X359
S30852-D1640-X1
V30145-K1310-X359
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SX383CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128024194 |
| Mitat | 10.10 x 20.00 x 43.70mm |
| Korvaa | C30852D1640X1, S30852-D1640-X1, V30145-K1310-X359 |
| Kapasiteetti (mAh) | 650mAh / 1.56Wh |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |