Siemens Gigaset 905, Gigaset 920, Gigaset 951 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Siemens Gigaset 905, Gigaset 920, Gigaset 951 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-SIG920CL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Siemens langattomien puhelinten kanssa:
Gigaset 905
Gigaset 920
Gigaset 951
Gigaset 920
Gigaset 951
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Siemens langattomien puhelinten alkuperäisakut:
30145-K1310-X52
E14152/2.0
E29996
E14152/2.0
E29996
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SIG920CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128023906 |
| Mitat | 52.99 x 44.48 x 15.15mm |
| Korvaa | 30145-K1310-X52, E14152/2.0, E29996 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.32Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |