Siemens G95X, Gigaset 825, Gigaset 905 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Siemens G95X, Gigaset 825, Gigaset 905 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-SIG95CL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Siemens langattomien puhelinten kanssa:
G95X
Gigaset 825
Gigaset 905
Gigaset 825
Gigaset 905
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Siemens langattomien puhelinten alkuperäisakut:
V30145K1310X50
V30145-K1310-X50
V30145-K1310-X50
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SIG95CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128023937 |
| Mitat | 42.61 x 40.93 x 10.25mm |
| Korvaa | V30145K1310X50 / V30145-K1310-X50 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 3.36Wh |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |