Plantronics CT11, CT12 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Plantronics langattomien puhelinten kanssa:
CT11
CT12
CT12
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Plantronics langattomien puhelinten alkuperäisakut:
6342101
63421-01
63421-01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-PCT120CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128048022 |
| Mitat | 51.00 x 30.50 x 10.50mm |
| Korvaa | 6342101 / 63421-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 3.06Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |