Philips TD9274, TD9292, TD9694 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Philips TD9274, TD9292, TD9694 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-GPT287CL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips langattomien puhelinten kanssa:
TD9274
TD9292
TD9694
TD9292
TD9694
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips langattomien puhelinten alkuperäisakut:
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GPT287CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128038146 |
| Mitat | 50.00 x 50.00 x 5.50mm |
| Korvaa | T287 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.88Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |