Philips S9A, S9A/34, S9A/38 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Philips S9A, S9A/34, S9A/38 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-PHS900CL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips langattomien puhelinten kanssa:
S9A
S9A/34
S9A/38
S9A/34
S9A/38
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips langattomien puhelinten alkuperäisakut:
PH422943
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-PHS900CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128080145 |
| Mitat | 44.20 x 29.94 x 4.35mm |
| Korvaa | PH422943 |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.85Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |