Philips S10A, S10A/38, S10H Langaton puheline Akku
calcActive())">
Philips S10A, S10A/38, S10H Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-PHS100CL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips langattomien puhelinten kanssa:
S10A
S10A/38
S10H
S10A/38
S10H
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips langattomien puhelinten alkuperäisakut:
PH454061
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-PHS100CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079842 |
| Mitat | 63.18 x 36.88 x 4.60mm |
| Korvaa | PH454061 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |