Philips DCT G612, DCT G722, DCT G725 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Philips DCT G612, DCT G722, DCT G725 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-AME300CL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips langattomien puhelinten kanssa:
DCT G612
DCT G722
DCT G725
DCT G722
DCT G725
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips langattomien puhelinten alkuperäisakut:
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AME300CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128029601 |
| Mitat | 44.60 x 20.91 x 10.47mm |
| Korvaa | GP1210 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 1.68Wh |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |