Philips CP200, CP200S, TD9200 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Philips CP200, CP200S, TD9200 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-PCP200CL
19,95 €
9,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips langattomien puhelinten kanssa:
CP200
CP200S
TD9200
CP200S
TD9200
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips langattomien puhelinten alkuperäisakut:
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-PCP200CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128032830 |
| Mitat | 56.50 x 50.38 x 14.56mm |
| Korvaa | 70AAS4BMU, T111 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 6.24Wh |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |