Philips Aleor 300, Kala 300, Kala 3322 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Philips Aleor 300, Kala 300, Kala 3322 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-CKT300CL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips langattomien puhelinten kanssa:
Aleor 300
Kala 300
Kala 3322
Kala 300
Kala 3322
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips langattomien puhelinten alkuperäisakut:
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-CKT300CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128024187 |
| Mitat | 45.57 x 21.50 x 10.60mm |
| Korvaa | 60AAAH2BMX, T356, T372 |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 1.44Wh |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |