Panasonic KX-TG2000, KX-TG2000B, KX-TG2000B Backup Langaton puheline Akku
calcActive())">
Panasonic KX-TG2000, KX-TG2000B, KX-TG2000B Backup Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-P507CL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic langattomien puhelinten kanssa:
KX-TG2000
KX-TG2000B
KX-TG2000B Backup
KX-TG2000B
KX-TG2000B Backup
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic langattomien puhelinten alkuperäisakut:
P-P507
P-P507A
P-P507A/BA1
P-P507A
P-P507A/BA1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-P507CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128061571 |
| Mitat | 84.00 x 51.40 x 14.30mm |
| Korvaa | P-P507 / P-P507A / P-P507A/BA1 / PQP50AA61 / TYPE 18 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |