Panasonic KX-A16, KX-T1232, KX-T308 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Panasonic KX-A16, KX-T1232, KX-T308 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-T308CL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic langattomien puhelinten kanssa:
KX-A16
KX-T1232
KX-T308
KX-T1232
KX-T308
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic langattomien puhelinten alkuperäisakut:
KX-T308
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-T308CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025337 |
| Mitat | 28.47 x 17.22 x 14.28mm |
| Korvaa | KX-T308 / P-01H-F2G1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 300mAh / 0.72Wh |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |