Panasonic HHRP513A, HHR-P513A, KXTG2208 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Panasonic HHRP513A, HHR-P513A, KXTG2208 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-P513CL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic langattomien puhelinten kanssa:
HHRP513A
HHR-P513A
KXTG2208
HHR-P513A
KXTG2208
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic langattomien puhelinten alkuperäisakut:
HHR-P513
HHR-P513A
TYPE 27
HHR-P513A
TYPE 27
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-P513CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128023876 |
| Mitat | 55.68 x 34.05 x 15.44mm |
| Korvaa | STB-513 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 3.6Wh |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |