Panasonic HHR-15F2G1, KX-TG2000, KX-TG2000B Langaton puheline Akku
calcActive())">
Panasonic HHR-15F2G1, KX-TG2000, KX-TG2000B Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-P506CL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic langattomien puhelinten kanssa:
HHR-15F2G1
KX-TG2000
KX-TG2000B
KX-TG2000
KX-TG2000B
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic langattomien puhelinten alkuperäisakut:
HHR-15F2G1
HHR-P506
HHR-P506A
HHR-P506
HHR-P506A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-P506CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128024262 |
| Mitat | 50.80 x 28.05 x 14.44mm |
| Korvaa | BBTY0460001 / BP-904 / BT-904 / BBTY0510001 / BBTY0624001 / BBTY0700001 / BT1007 / BT1015 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 3.6Wh |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |