Panasonic 1800, KX-A36IH, PCI1700 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Panasonic 1800, KX-A36IH, PCI1700 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-ADL930CL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic langattomien puhelinten kanssa:
1800
KX-A36IH
PCI1700
KX-A36IH
PCI1700
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic langattomien puhelinten alkuperäisakut:
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ADL930CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128031482 |
| Mitat | 42.40 x 49.90 x 14.40mm |
| Korvaa | 124402 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.32Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |