Huawei 515H, ETS2022, F201 Langattoman puhelimen akku
calcActive())">
Huawei 515H, ETS2022, F201 Langattoman puhelimen akku
In stock
- SKU
- CS-HUF515CL
20,95 €
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei langattomien puhelinten kanssa:
515H
ETS2022
ETS2222
ETS2222+
ETS2252
ETS3023
ETS3125
ETS3125i
ETS3253
ETS5623
F201
SU2006
SU2026
SU2028
ETS2022
ETS2222
ETS2222+
ETS2252
ETS3023
ETS3125
ETS3125i
ETS3253
ETS5623
F201
SU2006
SU2026
SU2028
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat langattomien puhelinten alkuperäisakut:
HGB-15AAx3
HGB-2A10
HGB-2A10x3
HGB-2A10
HGB-2A10x3
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HUF515CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128113881 |
| Mitat | 52.00 x 43.48 x 15.10mm |
| Korvaa | HGB-2A10x3 HGB-15AAx3 HGB-2A10 BTR2260B |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.2Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |