GP Langaton puheline Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien GP langattomien puhelinten kanssa:
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat GP langattomien puhelinten alkuperäisakut:
5M702BMXZ
GP0830
T304
GP0830
T304
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SPR6100CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128028994 |
| Mitat | 35.00 x 33.00 x 7.00mm |
| Korvaa | BC102168 / 82H / CP25 / E47H / T304 / T335 |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.2Wh |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |