GP F6M3BMXV1Z Langatoman puhelimen Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien GP langattomien puhelinten kanssa:
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat GP langattomien puhelinten alkuperäisakut:
F6M3BMXV1Z
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ACT610CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128032748 |
| Mitat | 47.25 x 34.20 x 7.87mm |
| Korvaa | F6M3BMXV1Z |
| Kapasiteetti (mAh) | 400mAh / 1.44Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |