GP 60AAS3BV1Z, 85AAS3BV1Z, 95AAS3BV1Z Langaton puheline Akku
calcActive())">
GP 60AAS3BV1Z, 85AAS3BV1Z, 95AAS3BV1Z Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-BS980CL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien GP langattomien puhelinten kanssa:
60AAS3BV1Z
85AAS3BV1Z
95AAS3BV1Z
85AAS3BV1Z
95AAS3BV1Z
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat GP langattomien puhelinten alkuperäisakut:
60AAS3BV1Z
85AAS3BV1Z
95AAS3BV1Z
85AAS3BV1Z
95AAS3BV1Z
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BS980CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128048299 |
| Mitat | 49.00 x 42.90 x 14.74mm |
| Korvaa | 60AAS3BV1Z, 85AAS3BV1Z, 95AAS3BV1Z |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.4Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |